Rezultati Zimskega športnega vikenda 2015

February 8, 2015

Za nami je uspešno zaključena veleslalomska tekma Zimskega športnega vikenda občin Ruše in Selnica ob Dravi. Navkljub močnemu vetru in sneženju je tekmo štartalo in zaključilo kar 65 tekmovalcev. Med njimi smo dobili zmagovalce po posameznih kategorijah, katerim čestitamo za dosežene uspehe, posebne čestitke gredo tudi najmlajšim ter najstarejšim udeležencem, seveda pa tudi iskrena hvala vsem udeležencem in se vidimo naslednje leto.

Fotografije si lahko ogledate TUKAJ.

 

Rezultati :

 

Deklice do 10

  1. Jert Lara, Ruše

  2. Marot Katarina, Ruše

  3. Boršič Lana, Ruše

  4. Urleb Teja, Ruše

  5. Motaln Iva, Ruše

  6. Majcenovič Naja, Ruše - NAJMLAJŠA TEKMOVALKA

 

Dečki do 10

  1. Marot Domen, Ruše

  2. Maletič Matija, Selnica ob Dravi

  3. Majcenovič Lan, Ruše

  4. Boršič Jure, Ruše - NAJMLAJŠI TEKMOVALEC

  5. Hrovatin Filip, Ruše 

 

Deklice 11-15

  1. Urleb Eva, Ruše

  2. Brunčko Karin, Ruše

  3. Miklavec Gaja, Ruše

 

Dečki 11-15

  1. Mavrovič Jan, Ruše

  2. Puklavec Tine, Ruše

 

Ženske 60+ (osebe, ki so bile na dan 8.2.2015 stare več kot 61 let)

  1. Trop Relica, Ruše - NAJSTAREJŠA TEKMOVALKA

 

Moški 60+ (osebe, ki so bile na dan 8.2.2015 stare več kot 61 let)

  1. Kočunik Erik

  2. Lederer Stanko

  3. Šonaja Marjan - NAJSTAREJŠI TEKMOVALEC

 

Ženske 41-60

  1. Gril Helena, Selnica ob Dravi

  2. Zupanič Vlasta, Ruše

  3. Mavrovič Vlasta, Ruše

  4. Kljajič Andreja, Ruše

  5. Valenčak Lidija, Ruše

  6. Kure Anita, Ruše

  7. Šarh Spomenka, Ruše

 

Moški 41-60

  1. Čeh Andrej, Selnica ob Dravi

  2. Gril Matjaž, Selnica ob Dravi

  3. Zupanič Igor, Ruše

  4. Gjuro Dejan, Ruše

  5. Mavrovič Jože, Ruše

  6. Miklavec Roman, Ruše

  7. Šarh Drago, Ruše, Ruše

  8. Trop Rudi, Ruše

  9. Kure Franjo, Ruše

  10. Urleb Gorazd, Ruše

  11. Pepelnik Ladislav, Ruše

  12. Štruc Igor, Selnica ob Dravi

 

Ženske 26-40

  1. Koren Miklavec Katja, Ruše

  2. Markač Hrovatin Katja, Ruše

  3. Jert Barbara, Ruše

  4. Ahej Jasmina, Ruše

  5. Puklavec Martina, Ruše

  6. Repolusk Ditka, Ruše

 

Moški 26-40

  1. Jert Matjaž, Ruše

  2. Matjašič Aljoša, Ruše

  3. Mavrovič Matej, Ruše

  4. Šarh Jernej, Ruše

  5. Potrč Simon, Ruše

  6. Švikart Miran, Ruše

  7. Motaln Boštjan, Ruše

  8. Šarh Matej, Ruše

  9. Majcenovič Uroš, Ruše

  10. Marot Vasja, Ruše

  11. Zagorac Marko, Ruše

  12. Osovnikar Miran, Ruše

  13. Mavrovič Jernej, Ruše

  14. Kaligaro Gregor, Ruše

  15. Korak Andrej, Ruše

 

Ženske 16-25

  1. Mori Alja, Ruše

  2. Šarh Diana, Ruše

 

Moški 16-25

  1. Puklavec Miha, Ruše

  2. Šarh Blaž, Ruše

  3. Brunčko Aljaž, Ruše

Please reload

Preberite še...

Letni športni vikend

11.06.2020

1/10
Please reload

Objavljeno pred kratkim

June 20, 2018

Please reload

Arhiv