Priznanja za najboljše športnike za leto 2017

Perspektivni športniki in športnice:

  • Maj Ribič – ŠD Ruše, gimnastika

  • Gal Potrč – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Žan Bališ - ŠD Ruše, gimnastika

 

Priznanja za športne dosežke:

  • Simon Potrč – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Benjamin Jodl – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Nani Pivec – KBV Sande team

  • Eva Rauh – ŠD Ruše, shotokan karate-do

  • Urška Hrašovec – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Nikita Lenarčič – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Maruša Britovšek – ŠD Ruše, gimnastika

  • Maj Žižek Vertnik – SD Ruše, gimnastika

  • Patrik Jakopiček – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • An Kumer – ŠD Ruše, gimnastika

  • Timon Hiter Sternad - ŠD Ruše, gimnastika

  • Petra Milivojevič – ŠD Ruše, shotokan karate-do

  • Ekipa cicibanov (Gal Potrč, Anže Šulc, Maks Burič) – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Ekipa mladink (Eva Rauh, Lavra Poglovnik, Štefan Babič, Đorđe Petrović, Maja Rešl) – ŠD Ruše, shotokan karate-do

  • Ekipa starejših dečkov (Maj Žižek Vertnik, Timon Hiter Strnad, Alin Kumer) - ŠD Ruše, gimnastika

  • Ekipa dečkov (Maj Ribič, Nikita Kirsanov, Kan Seferovič, Luka Špegelj) – ŠD Ruše, gimnastika

  • Ekipa mlajših dečkov (An Kumer, Žan Bališ, Enej Rudolf, Timej Ozim, Luka Bališ) - ŠD Ruše, gimnastika

 

Najboljša ženska ekipa:

  1. Mateja Breznik, Irina Mlinarič, Petra Milivojevič, Štefan Babič, Blaž Robič - ŠD Ruše, shotokan karate-do

 

Najboljša moška ekipa:

  1. Benjamin Jodl, Simon Potrč, Jan Tement - SD 1. Pohorski bataljon Ruše

 

Življenjsko prostovoljno delo na področju športa:

  • Stanislav Podlesnik - SD 1. Pohorski bataljon Ruše

 

Jubilej športnega društva:

  • Šahovsko društvo Messer Ruše – 80 let

 

Jubilej športnega društva:

  • Šahovsko društvo Messer Ruše – 80 let

 

Priznanje za prostovoljno delo posameznika ali društva:

  • Strelsko društvo 1. Pohorski bataljon

  • Simon Potrč – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Mojca Potrč – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

  • Alenka Germič – SD 1. Pohorski bataljon Ruše

 

Najboljša športnica leta:

  1. Neli Štruc – ŠD Ruše, gimnastika

  2. Mateja Breznik – ŠD Ruše, shotokan karate-do

  3. Irina Mlinarič – ŠD Ruše, shotokan karate-do

 

Najboljši športniki leta:

  1. Blaž Robič – ŠD Ruše, shotokan karate-do