Priznanja za najboljše športnike za leto 2013

Priznanja za perspektivne športnike in športnice leta 2013:

  • Jan Jakopovič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Kaj Kirbiš- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Nika Kupčič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Miha Prevolšek- Šahovsko društvo ,MESSER Ruše,

  • Urška Hrašovec- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Žiga Paradiž- Kegljaški klub Ruše,

  • Mitja Grušovnik- Klub borilnih veščin SANDE TEAM,

  • Tia Schatz- Kegljaški klub Ruše,

  • Nejc Sep- Klub borilnih veščin SANDE TEAM.

 

Priznanja za športne dosežke v letu 2013:

  • Ekipa mladink Shotokan karate DO kluba Ruše (Danijela Milivojevič, Urška Hrašovec, Ines Zmazek in Clarissa Rošker),

  • Urška Hrašovec- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Ekipa mlajših deklic Shotokan karate DO kluba Ruše (Eva Rauh, Nika Kupčič, Lavra Poglovnik in Jernej Gornik)

  • Lavra Poglovnik- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Eva Rauh- Shotokan karate DO klub Ruše.

 

 

Najboljše ženske ekipe leta 2013:

  • 2.  mesto: Ekipa kadetinj iz ŠD Ruše- sekcija ŠPORTNA GIMNASTIKA (Lana Krmelj, Maruša Britovšek in Neli Štruc),

  • 1. mesto: Ekipa članic Shotokan karate DO kluba Ruše

           (Polonca Hüll, Irina Mlinarič, Petra Milivojević in Danijela Milivojević).

 

Najboljša moška ekipa leta 2013:

  • 2.  mesto: Ekipa dečkov iz ŠD Ruše- sekcija ŠPORTNA GIMNASTIKA (Timon Hiter Strnad, Tim Stajan, Gal Hlade in Alin Kumer),

  • 1. mesto: Ekipa članov SD I. Pohorski bataljon iz Ruš (Robert Blažke, Benjamin Jodl in Simon Potrč).

 

Priznanje za jubilej športnega društva:

  • MO Planinskega društva Ruše (60 let).

 

Priznanje za življenjsko delo na področju športa:

  • Anastazij Muzlovič- Šahovsko društvo MESSER Ruše.

 

Najboljše športnice leta 2013:

  • 1. mesto: Neli Štruc (ŠD Ruše- sekcija ŠPORTNA GIMNASTIKA),

  • 2. mesto: Petra Milivojević- Shotokan karate DO klub Ruše.

  • 3. mesto: Irina Mlinarič- Shotokan karate DO klub Ruše,

 

Najboljši športniki leta 2013:

  • 1. mesto: Žiga Pečnik- Klub borilnih veščin SANDE TEAM.

  • 2. mesto: Benjamin Jodl- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • 3. mesto:  Andraž Lamut- ŠD Ruše (sekcija športna gimnastika).