Priznanja za najboljše športnike za leto 1997

Bronasta plaketa za 10 in več let dela na področju športa:

  • Milan Vernik- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Albert Žerdin- Šahovsko društvo MG Ruše,

  • Branko Vališer- Karate klub Selnica ob Dravi.

 

Srebrna plaketa za 20 in več let dela na področju športa:

  • Maks Velcer- Društvo Invalid Ruše,

  • Oliver Hafner- Nogometni klub Pohorje Ruše,

  • Edita Bečan- Planinsko društvo Lovrenc na Pohorju,

  • Franc Poglovnik- Ribiška družina Ruše.

 

Zlata plaketa za 30 in več let dela na področju športa:

  • Andrej Zupanič- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

 

Priznanje za perspektivne športnike leta 1997:

  • Miha Perkuš- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Dejan Perko- Karate klub Selnica ob Dravi,

  • Matevž Topolovec- Shotokan karate DO klub Ruše.

 

Priznanja za športne dosežke v letu 1997:

  • Jerneja Fišer- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Grega Krebs- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Natalija Prednik- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Simon Kotnik- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Baška Velec- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Martina Šumer- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Martina Praprotnik- DTV Partizan Lovrenc na Pohorju,

  • Mateja Breznik- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Jure Lopič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Jagoda Horvat- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Anto Lučič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Ekipa mladincev Nogometnega kluba Pohorje Ruše.

 

Priznanja športnikom iz klubov in društev izven Občine Ruše:

  • Marjana Zajfrid- Atletsko društvo ŠTAJERSKA iz Maribora,

  • Matija Zgaga- Teniški klub BRANIK Maribor,

  • Borut Kukovec- Šahovski klub PIRAMIDA Maribor.

 

Priznanja sponzorjem na področju športa:

  • KOTKA d.o.o. iz Selnice ob Dravi,

  • SANFORM d.o.o iz Ruš.

 

Priznanje za sodelovanje s športnimi društvi;

  • Osnovna šola Lovrenc na Pohorju.

  

Priznanja za najboljšo žensko in moško ekipo nismo podelili, ker nobena ni imela večjih dosežkov!

 

Najboljša športnica leta 1997:

  • Andreja Šraj- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika).

 

Najboljši športnik leta 1997:

  • Kamil Fras- Karate klub Selnica ob Dravi.