Priznanja za najboljše športnike za leto 1996

Bronasta plaketa za 10 in več let dela na področju športa:

  • Valter Prednik- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

Srebrna plaketa za 20 in več let dela na področju športa:

  • Vinko Rožanc- Društvo Invalid Ruše,

  • Beno Prednik- Nogometni klub Pohorje Ruše,

  • Avgust Manfreda- DTV Partizan Lovrenc na Pohorju,

  • Štefka Prednik- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Milena Fornezzi- DTV Partizan Lovrenc na Pohorju.

 

Zlata plaketa za 30 in več let dela na področju športa:

  • Franc Pačnik- Planinsko društvo Lovrenc na Pohorju,

  • Leopold Šporin- Planinsko društvo Ruše,

  • Igor Kapus- Šahovsko društvo MG Ruše,

  • Julij Jurše- Planinsko društvo Ruše,

  • Anica Trup- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

 

Priznanje za perspektivne športnike (ce) leta 1996:

  • Baška Velec- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Rikardo Ladinek- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Jagoda Horvat- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Uroš Sternad- Shotokan karate DO klub Ruše.

 

Priznanja za športne dosežke v letu 1996:

  • Jerneja Fišer- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Arnold Skuhala- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Simon Potrč- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Martina Praprotnik- DTV Partizan Lovrenc na Pohorju,

  • Martina Šumer- Karate klub Lovrenc na Pohorju,

  • Gregor Jaunig- DTV Partizan Lovrenc na Pohorju,

  • Stanko Podlesnik ml.- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Ekipa članov Shotokan karate DO kluba Ruše.

 

Priznanja sponzorjem na področju športa:

  • Zavarovalnica Maribor d.d.

  • Nova kreditna banka Maribor,

  • MBH- Mariborska borzno posredniška hiša,

  • MOBIL MARKETING d.o.o. iz Ruš,

  • TELEKOM Slovenije,

  • Avtoprevozništvo Manfreda iz Lovrenca na Pohorju,

  • SAN BY Gorenje d.d.,

  • Gradbeništvo Lamut iz Selnice ob Dravi.

  

Najboljša ženska ekipa leta 1996:

  • Priznanje ni bilo podeljeno.

 

Najboljša moška ekipa leta 1996:

  • Ekipa mladincev SD I. Pohorski bataljon iz Ruš (Stanko Podlesnik ml., Simon Potrč, Sandi Veronik).

 

Najboljša športnica leta 1996:

  • Natalija Prednik- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

 

Najboljši športnik leta 1996:

  • Anto Lučič- Shotokan karate DO klub Ruše.