Priznanja za najboljše športnike za leto 1994

Priznanja za jubileje športnih društev:

  • Športno društvo Ruše- 75. obletnica (spominski trak za prapor).

 

Zlata plaketa za 30 in več let dela na področju športa:

  • Miloš Andrejašič- Šahovsko društvo MG Ruše,

  • Rozika Caf- Športno društvo Ruše,

  • Ivan Šetorič st.- Kegljaški klub Ruše,

  • Stanko Podlesnik- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Leopold Safran- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Drago Tropšek- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Jože Bučar- Kegljaški klub Ruše.

 

Srebrna plaketa za 20 in več let dela na področju športa:

  • dr. Peter Glavič- Športno društvo Ruše,

  • Ivan Čerič- Shotokan karate DO klub Ruše.

 

Bronasta plaketa za 15 in več let dela na področju športa:

  • Jože Režonja- Šahovsko društvo MG Ruše.

Priznanje za perspektivne športnike (ce) leta 1994:

  • Marko Zagorac- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Baška Velec- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Luka Mezek- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Carmen Horvat- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Borut Kukovec- Šahovsko društvo MG Ruše,

  • Katja Lamut- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Samo Kropin- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

 

Priznanja za športne dosežke v letu 1994:

  • Ekipa SD I. Pohorski bataljon Ruše (Uroš Podlesnik, Stanko Podlesnik, Natalija Prednik),

  • Ekipa mlajših deklic Športnega društva Ruše- sekcija športna gimnastika (Andreja Šraj, Živana Žerjal, Katja Lamut, Mateja Vizjak, Baška Velec),

  • Alina Cunk- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Mojca Bračko- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Tine Kenda- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Kamil Fras- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Stanko Podlesnik ml.- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Živana Žerjal- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Uroš Podlesnik- SD I. Pohorski bataljon Ruše,

  • Sanela Pržaku- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Bojan Krivokapič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Andreja Šraj- Športno društvo Ruše (sekcija športna gimnastika),

  • Martina Osanič- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Mateja Breznik- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Martina Šumer- Shotokan karate DO klub Ruše,

  • Grega Krebs- Shotokan karate DO klub Ruše.

 

Priznanja športnikom iz klubov in društev izven Občine Ruše:

  • Klemen Bedenik- DTV Partizan Maribor- center,

  • Darko Mušič- Judo klub BRANIK Maribor,

  • Cvetka Pohorec- Plavalni klub BRANIK Maribor.

 

Priznanja sponzorjem na področju športa:

  • PRUHAR d.o.o. iz Selnice ob Dravi,

  • PINUS Rače,

  • DOMET d.o.o. iz Maribora,

  • Gradbeništvo Lamut iz Selnice ob Dravi.

 

Najboljša ženska ekipa leta 1994:

  • Ekipa članic Shotokan karate DO kluba Ruše (Mateja Breznik, Martina Osanič, Martina Šumer, Nataša Brezovnik).

 

Najboljša moška ekipa leta 1994:

  • Ekipa članov Shotokan karate DO kluba Ruše (Ante Lučič, Franjo Vališer, Kamil Fras, Arnold Skuhala, Bojan Krivokapič).

 

Najboljša športnica leta 1994:

  • Natalija Prednik- SD I. Pohorski bataljon Ruše.

 

Najboljši športnik leta 1994:

  • Arnold Skuhala- Shotokan karate DO klub Ruše.